KONST / Litografier / Färglitografi 15124280
nr 1512 4280
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad. Färglitografi, bildmått: 38x45cm, yttermått inklusive ram: 55x63cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:28:42
250 kr